Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j.

Marketing House logo

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. to bogate doświadczenie oraz twórcze i odważne pomysły. Realizując projekty podejmujemy najtrudniejsze wyzwania i nieustannie wyprzedzamy konkurencję.

Cenimy dbałość o najwyższą jakość i terminowość świadczonych usług, a oczekiwania klienta są dla nas punktem wyjścia do wszelkich działań.

Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby naszych partnerów biznesowych oraz sposób organizacji przedsięwzięć sprawiają, że wszelkie projekty realizujemy z najwyższą precyzją i zaangażowaniem.

Organizacja eventów to nasza pasja, której oddajemy się każdego dnia.

• Dwanaście lat doświadczeń dało nam wiele okazji do zorganizowania wyjątkowych wydarzeń.
  • Jesteśmy szczególnie dumni z możliwości realizacji:
  • kongresów dla firm z branży logistycznej i farmaceutycznej
  • przygotowania i realizacji jubileuszowego spotkania dla kilku tysięcy pracowników jednej z największych firm kosmetycznych
  • organizacji dorocznego pikniku Polsko–Amerykańskiej Izby Handlowej dla ponad 1200 osób
  • nie zapominamy o działalności społecznej wspieramy między innymi działania Warszawskiego Klubu Rotariańskiego

Nasze inne przykładowe realizacje:

• wprowadzenie na rynek europejski nowego produktu z branży AGD – konferencja połączona z pokazem artystycznym oraz uroczystym przyjęciem koktajlowym. To właśnie nasza realizacja pozwoliła naszemu Klientowi otrzymać pierwszą nagrodę za najbardziej efektowne wprowadzenie produktu na rynek w Europie
  • wielokrotne przyjęcia, kolacje, oraz konferencje w Arkadach Kubickiego dla zróżnicowanych grup
  • zwiedzanie Zamku Królewskiego nocą zakończone uroczystą kolacją
  • mniejsze spotkania (spotkania zarządu, najlepszych sprzedawców itp.) połączone z programem motywacyjnym, organizowane na całym świecie. Nasza oferta obejmuje organizację i kompleksową logistykę:
  • konferencji i szkoleń, spotkań biznesowych, prezentacji nowych produktów
  • wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych do wszystkich zakątków świata