Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy Sp.p.

KancelaMikulski & Partnerzyria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy Sp.p. funkcjonuje na rynku ponad 15 lat, oferując kompleksowe doradztwo prawne obejmujące pełen zakres działalności gospodarczej. To nasz Klient jest szefem w naszej kancelarii. Realizowane zaś usługi świadczymy przy zastosowaniu kryterium odpowiedzialności, fachowości oraz najwyższej jakości. Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo zrozumieć jego potrzeby i sprostać oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa.

Naszą pracę opieramy na następujących zasadach:

Rzetelności w działaniu

Do każdego problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasze relacje z Klientami budujemy w oparciu o najwyższe standardy jakościowe świadczonych przez nas usług , nie uznajemy w tym zakresie kompromisów. Nasi Klienci otrzymują rzetelną i merytoryczną pomoc.

Indywidualnym podejściu Klientów

Nie ma dwóch takich samym spraw. Do każdego z naszych Klientów, bez względu na to jakiego rodzaju jest to sprawa, podchodzimy w sposób indywidualny. Sugerowane przez nas rozwiązania uwzględniają specyfikę każdego z problemów, zawsze są dopasowane do potrzeb i oczekiwań.

Szybkośći świadczonych usług

Czas to pieniądz. Zdajemy sobie sprawę ,iż w dzisiejszy rynek oraz otoczenie wymusza na nas szybkie działanie. Potrafimy temu sprostać w odpowiedni sposób.

Dobrej organizacji

Posiadamy kilka biur europejskich, w tym: w Warszawie, Kijowie, Sofii, Bukareszcie i w Mediolanie. Posługujemy się językami: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim, węgierskim  i włoskim.

 

Kancelaria Radców Prawnych

Mikulski & Partnerzy

Spółka Partnerska

ul. Sobieskiego 104/44; 00-764 Warszawa

tel: 22 840 57 57;  fax: 22 427 59 79

email: kancelaria@mikulski.com.pl; www.mikulski.com.pl

Google+