logo DSBJ_R (1)

DSBJ

DSBJ Group (DSBJ) prowadzi działalność w wielu obszarach doradztwa: strategicznego, finansowania udziałowego i dłużnego, budowania strategii rozwoju i finansowania z funduszy unijnych.

DSBJ istnieje w obecnym kształcie od kwietnia 2009 roku. Początki działalności gospodarczej Grupy sięgają roku 1993. Zdobywane od początku lat dziewięćdziesiątych doświadczenie koncentruje się m.in. na obszarach:

· rozwoju sieci handlowych i usługowych
· przemysłu spożywczego
· produkcji przemysłowej
· ochrony środowiska
· nowoczesnych technologii
· usług dla przemysłu

Szczególnym obszarem specjalizacji DSBJ są usługi w zakresie wprowadzania polskich przedsiębiorstw na rynki wybranych krajów w  Europie, Azji oraz Afryki. Z dniem 30 września 2016 r. w Grupie została utworzona spółka DSBJ Africa Ltd., która ma swój oddział w stolicy Ugandy – Kampali. Dyrektorem oddziału jest Pan Cyrus Rod – pastor i Członek Zarządu DSBJ Africa Ltd. W połowie października 2016 roku DSBJ rozszerzyła swoją ofertę o usługę CEE CLUSTER, czyli kompleksową usługę wspierającą europejskich przedsiębiorców w rozwoju działalności w rejonie Afryki Wschodniej i Centralnej (Region Wielkich Jezior). Przedstawicieli firm, którzy byliby zainteresowani wprowadzeniem swoich produktów czy też usług na rynek afrykański zapraszamy do kontaktu: dsbj@dsbjgroup.com, tel./fax: 0048 22 11 51 078, mobile: 0048 785 205 250.

DSBJ zaprasza na stronę www.dsbj.eu, aby zapoznać się dokładniej z działalnością Grupy, a także doświadczeniem członków zespołu.

Google+