Biuro rachunkowe Finari

logo-finari

Jesteśmy Biurem Rachunkowym rozwijającym się dynamicznie na rynku usług księgowych. Nasz zespół to osoby z doświadczeniem zawodowym, stale pogłębiające swoją wiedzę merytoryczna. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, uczciwie, rzetelnie i dyskretnie.

Wszystkie zagadnienia danej firmy prowadzone są przez tego samego pracownika, doskonale zorientowanego w specyfice danej jednostki. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na zaangażowanie w sprawy klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie obsługi różnych podmiotów gospodarczych od małych jednoosobowych działalności do dużych spółek z o.o.
W sposób szczególny traktujemy organizacje pozarządowe dostosowując się do ich indywidualnych zakresów działań. Bliska nam jest idea tradycji rotariańskich opierająca się na wspieraniu rozwoju bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, wysokich norm etycznych w ka”dym zawodzie, uznania wartości wszelkiej pracy użytecznej oraz nobilitowania swojego zawodu jako możliwości służenia społeczeństwu.

Zaufało już nam kilkuset przedsiębiorców!
Dzięki nam zyskali spokój i wiedzę o stanie swoich finansów!
Dołącz do nich już dziś i zyskaj!

Finari Group – Twój partner w biznesie
ul. Topiel 29, 00-342 Warszawa www.finari.pl
tel. 022/692 81 61 biuro@finari.pl

Google+