7rYZR

Wspierają nas

Osoby i firmy wspierające nasze działania

Logo PolGuard Consulting

PolGuard® Consulting Sp. z o.o., jest pierwszą spółką, która została utworzona po to by specjalizować się w problematyce ochrony danych osobowych i do dziś jedyną, która przed rozpoczęciem działalności zgłosiła swoje zbiory danych osobowych do rejestru zbiorów danych osobowych prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych  (GIODO) i sukcesywnie robi to w miarę zmian przepisów.

Więcej….

 


Leszek Łytkowski ( Executive Life Planner Pramerica Życie TUiR S.A.)Zrzut ekranu 2014-08-26 o 15.34.03

Od wielu lat, jako przedstawiciel Pramerica TUiR S.A., zajmuję się budowaniem programów ubezpieczeniowych w oparciu o indywidualną analizę potrzeb klienta.

Jestem specjalistą w dziedzinie ochronnych ubezpieczeń na życie, koncentrujących się  na zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego i spokoju ducha, chroniąc wartości najważniejsze: życie i zdrowie.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się programy emerytalne, które poza zapewnieniem ochrony, gwarantują (!) zgromadzenie kapitału emerytalnego.

Więcej…


logo DSBJ_R (1)

DSBJ Group (DSBJ) prowadzi działalność w wielu obszarach doradztwa: strategicznego, finansowania udziałowego i dłużnego, budowania strategii rozwoju i finansowania z funduszy unijnych.

DSBJ istnieje w obecnym kształcie od kwietnia 2009 roku. Początki działalności gospodarczej Grupy sięgają roku 1993. Zdobywane od początku lat dziewięćdziesiątych doświadczenie koncentruje się m.in. na obszarach:

· rozwoju sieci handlowych i usługowych
· przemysłu spożywczego
· produkcji przemysłowej
· ochrony środowiska
· nowoczesnych technologii
· usług dla przemysłu

Szczególnym obszarem specjalizacji DSBJ są usługi w zakresie wprowadzania polskich przedsiębiorstw na rynki wybranych krajów w  Europie, Azji oraz Afryki.

Więcej…


Marketing House logo

Marketing House Pfeiffer-Posyniak i Wspólnicy Sp.j. to bogate doświadczenie oraz twórcze i odważne pomysły. Realizując projekty podejmujemy najtrudniejsze wyzwania i nieustannie wyprzedzamy konkurencję.

Cenimy dbałość o najwyższą jakość i terminowość świadczonych usług, a oczekiwania klienta są dla nas punktem wyjścia do wszelkich działań.

Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby naszych partnerów biznesowych oraz sposób organizacji przedsięwzięć sprawiają, że wszelkie projekty realizujemy z najwyższą precyzją i zaangażowaniem.

 Więcej…


Mikulski & Partnerzy

Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy Sp.p. funkcjonuje na rynku ponad 15 lat, oferując kompleksowe doradztwo prawne obejmujące pełen zakres działalności gospodarczej. To nasz Klient jest szefem w naszej kancelarii. Realizowane zaś usługi świadczymy przy zastosowaniu kryterium odpowiedzialności, fachowości oraz najwyższej jakości. Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo zrozumieć jego potrzeby i sprostać oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa.

Więcej…

 


Paweł GrotowsPaweł Grotowski minki – były, wieloletni urzędnik Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej,  Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W latach 2005 – 2011 pracownik Protokołu Dyplomatycznego MSZ, odpowiedzialny za przygotowanie i realizację wizyt na najwyższym szczeblu z udziałem Prezydentów i Premierów, w kraju i za granicą.

W latach 2011-2015 zatrudniony w Departamencie Azji i Pacyfiku, Departamencie Wschodnim oraz Departamencie Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej.

Realizuje szkolenia z zakresu Etykiety i Protokołu Dyplomatycznego.

Więcej…

 


Jesteśmy Biurem Rachunkowym rozwijlogo-finariającym się dynamicznie na rynku usług księgowych. Nasz zespół to osoby z doświadczeniem zawodowym, stale pogłębiające swoją wiedzę merytoryczna. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, uczciwie, rzetelnie i dyskretnie.

Wszystkie zagadnienia danej firmy prowadzone są przez tego samego pracownika, doskonale zorientowanego w specyfice danej jednostki. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na zaangażowanie w sprawy klientów, solidność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klientów.

Więcej…


Ty też możesz pomagać, wpłać dowolną kwotę i pomagaj razem z nami!

dotpay_b1_160x83

Google+