Wręczenie odznaczenia Paul’a Harrisa Annie Komorowskiej

Czerwiec 16, 2015 - Aktualności / Dystrykt 2230 / Warszawa / WKR / Wydarzenia

W dniu wczorajszym gościliśmy na spotkaniu klubu rotariańskiego Warszawa City. Gościem honorowym wieczoru była Pani Anna Komorowska – Małżonka Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Maciej Klimczak – Podsekretarz Stanu w kancelarii Prezydenta R.P. W trakcie spotkania Pani Annie Komorowskiej została wręczona odznaka  Paul’a Harrisa.

Spotkanie miało nieco odmienny przebieg od zwyczajowych spotkań z takiej okazji. Przebijał przez nie charakter  swobodnej rozmowy klubowej w której zaprezentowaliśmy działalność i projekty polskich klubów rotariańskich w ostatnich 25 latach naszej działalności.  Uczestniczyło w nim wielu przedstawicieli warszawskiego środowiska rotariańskiego.

Przy okazji spotkania nasz klub rotariański, w osobie prezydenta Tomasza Minksztyna oraz Leszka Łytkowskiego, podziękował  Pani Annie Komorowskiej za wsparcie i patronat nad naszym projektem Małych Ratowników.

› tags: Anna Komorowska / Paul Harris / PHF /