Nepal

Nepal Pomóżmy !

Maj 7, 2015 - Aktualności / WKR / Wydarzenia

Niezwykły zbieg okoliczności sprawił, że tegoroczna wyprawa do Królestwa Mustangu w Nepalu, zorganizowana przez żonę naszego ex-prezydenta zakończyła sie trzy dni przed tragicznym trzęsieniem ziemi. Uczestnicy poznali serdecznych i otwartych ludzi, zobaczyli widoki jakich nie ma nigdzie na świecie oraz poznali kulturę i jej niezwykłe zabytki nie tylko w dolinie Kathmandu ale także w maleńkich osadach, o których mało kto słyszał.

Bardzo chcemy pomóc Nepalowi i jego mieszkańcom, nie można pozostać obojętnym na taką tragedię. Ci wspaniali, twardzi ludzie nie poradzą sobie sami, bez naszego wsparcia. Tam zostali nasi przyjaciele- małżeństwo polsko-nepalskie Magdy i Sujana Pandey, którzy teraz na miejscu pomagają polskim ratownikom i czekają na każdy, choćby najmniejszy odruch dobrego serca.

We współpracy z Rotary Club of Newroad City Kathmandu możemy skierować naszą pomoc do konkretnych ludzi i na projekty, które systemowo pomogą w sposób najbardziej efektywny.

W Kathmandu brakuje wszystkiego: wody, żywności, lekarstw, środków czystości (grozi epidemia). Na terenach wiejskich jest jeszcze gorzej ze względu na problemy z dotarciem z pomocą. Pomóżcie!

Warszawski Klub Rotary, Fundacja Promocji Bezpieczeństwa oraz Exploring Nepal Trek&Adventure proszą wszystkich ludzi dobrej woli o wpłaty na pomoc w odbudowie wioski „Mała Polska” w Nepalu. Nie można pozostać obojętnym. Pamiętaj liczy się każda złotówka; już 10.000 zł wystarczy na odbudowę domu.

Tytuł wpłaty : „Darowizna na działalność pożytku publicznego – Pomoc dla Nepalu zbiórka Warszawskiego Klubu Rotariańskiego i Fundacji Promocji Bezpieczeństwa” pozwala na jej rozliczenie podatkowe.

[su_button url=”https://ssl.dotpay.pl/t2/?pid=d7t2hqbb5sxfq451uspqg3mpuya07wby ” target=”blank” color=”#fffcfe” wide=”yes” icon=”icon: check-square”]Darowizna [/su_button]

Środki trafią na rachunek : PL 62 2030 0045 1110 0000 0388 2190 Fundacji Promocji Bezpieczeństwa – Warszawa, ul. Sienna 55, lok. 9 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000516811 NIP: 5272716933, REGON: 147332509

 

 

https://youtu.be/Yyhh98NDLNs

› tags: Nepal / pomoc /

Google+