Międzynarodowy Turniej Rotary Golf & Art

Czerwiec 11, 2015 - Aktualności / Dystrykt 2230 / Warszawa / WKR / Wydarzenia

Nasz zaprzyjaźniony Klub Rotary Warszawa City wraz ze środowiskiem Rotarian z Polski, Francji, Włoch, Belgii i Niemiec organizuje I Międzynarodowy Turniej INTERNATIONAL ROTARY Golf & Art, który będzie najważniejszym wydarzeniem środowiska rotariańskiego i wspierających go przyjaciół.

Cel Turnieju Impreza połączy przedstawicieli kultury, sztuki, nauki i biznesu w trosce o drugiego człowieka. Zebrane w czasie Turnieju środki zostaną przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży polskojęzycznej z krajów byłego ZSRR. Uczestnicy Impreza będzie miała charakter prestiżowy. Wezmą w niej udział Rotarianie z Polski i zagranicy, znani aktorzy, muzycy, publicyści i dziennikarze. Swoje uczestnictwo zapowiedzieli również artyści sztuk wizualnych prezentujący swoje prace.

Naszą akcję wesprą znani sportowcy: Jerzy Dudek, Robert Korzeniowski, Mariusz Czerkawski, Andrzej Supron, Tomasz Iwan, a także utytułowani żeglarze Roman Paszke i Tomasz Cichocki. Uczestnicy spotkania – zarówno zawodowcy, jak i amatorzy – wezmą udział w turnieju golfa. Spodziewamy się czołowych polskich golfistów Maxa Sałudy, Wojtka Świniarskiego i Kamila Tatarczuka pierwszego na liście amatorów w 2014 roku, czy też Jacka Kubickiego reprezentanta Polski amatorów. Chcemy, aby nasza impreza była świętem dobra i rodziny, dlatego dla gości czeka wiele atrakcji. Więcej o imprezie można przeczytać na stronie www.rotarygolfart.pl

W trakcie imprezy odbędzie się uroczyste powołanie prezydentów nowej kadencji warszawskich klubów rotariańskich. Między innymi naszego prezydenta elekta Roberta Gadzinowskiego. Serdecznie zapraszamy.

› tags: golf / turniej / wydarzenie /