Koncert Charytatywny 2 marca 2015

Luty 10, 2015 - Aktualności / Warszawa / Wydarzenia

Nasz klub objął patronat nad Koncertem Charytatywnym dla Fundacji zajmującej się rehabilitacją dzieci niepełnosprawnych w Trzcianach pod Warszawą organizowanym przez Klub Rotariański Warszawa Józefów. Kilka istotnych informacji o artystach, którzy wystąpią podczas koncertu 2 marca o godz. 19.00 w Domu Kultury Świt przy ul. Wysockiego 11:

Jako pierwsza pojawi się mieszkanka Skierd, znakomita wokalistka jazzowa – Lora Szafran, której będzie akompaniował pianista i aranżer – Miłosz Wosko . Kolejna odsłona to “Bardotka Trio”, także z akompaniatorem. Dziewczyny zaśpiewają najpiękniejsze standardy światowej muzyki rozrywkowej m.in

1. Heart of glass
  2. Mr Sandman
  3. Mr. Postman
  4. Tutti Frutti
  5. Locomotion
  6. Music to watch the girls go by

Po ich występie przewidziana jest aukcja drugiego z ofiarowanych Państwu rysunków mistrza Edwarda Lutczyna. Aukcję poprowadzi Robert Tondera – TUTAJ NIESPODZIANKA – Gratka dla miłośników twórczości Edwarda Lutczyna i najhojniejszego donatora. Edward Lutczyn zgodził się na sesję fotograficzną ze zwycięzcą aukcji na tym Koncercie!!! Gdyby z jakiegoś powodu nie dotarł na Koncert, sesja i tak się odbędzie, w dogodnym dla obu stron terminie. (Zachęcamy do składania ofert z ceną na adres tondera.robert@wp.pl Gwarantujemy rozpoczęcie aukcji od najwyższej kwoty ofertowej!)

Lutczyn_1

Na zakończenie uczta dla miłośników musicali. Wystąpi ekipa Kierownika sceny musicalowej Teatru Rampa – Jakuba Wociala. W ich wykonaniu fragment projektu “Broadway Street – The Show!” – Najbardziej znane utwory ze światowych musicali. Artystom będzie towarzyszył choreograf i tancerz z Karaibów Santiago Bello!  Koncert poprowadzą aktorka i producentka – Beata Kawka, oraz aktor Teatru Rampa, Past Prezydent Klubu Rotary Warszawa Józefów –Robert Tondera

› tags: jazz / koncert / lutczyn / musical /