OPPok.indd

Przekaż 1%

Styczeń 27, 2014 - Aktualności

Przekaż 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego

Warszawski Klubu Rotariański jest organizacją pożytku publicznego zasłużoną dla województwa mazowieckiego. Wielu z nas przygotowuje się do składania deklaracji podatkowych za rok 2013. W związku z tym zachęcamy wszystkich naszych czytelników do przekazywania 1% swojego podatku organizacjom pożytku publicznego.Warto pamiętać, że na terenie naszego województwa od lat działa wiele takich organizacji. Pomoc finansowa z przekazania 1% podatku to często znacząca kwota w ich budżecie. Warto o tym pamiętać wypełniając deklarację.  Jak przekazać 1% podatku? Wystarczy w odpowiedniej rubryce rozliczenia podatkowego PIT wpisać numer KRS danej organizacji. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w oficjalnym komunikacie Urzędu Skarbowego w Warszawie. Przypominamy także link do wątku na forum, gdzie można znaleźć dane niektórych z organizacji (nazwa oraz numer KRS). Zachęcamy wszystkich do podawania i wpisywania nazw organizacji uprawnionych do otrzymania 1% podatku.

Warszawski Klub Rotariański, Warszawa

KRS 0000 122 188