EndPolioNow_A4-Chan

End Polio Now

Stwórz z nami świat bez Polio. Każda darowizna przeznaczona na zwalczanie Polio będzie trzykrotnie zwiększona przez Bill & Melinda Gates Foundation.

Pomóż nam stworzyć świat wolny od Polio i wesprzyj nas swoją dotacją. Każda darowizna przeznaczona na zwalczanie polio będzie trzykrotnie zwiększona przez Bill & Melinda Gates Foundation

Pomagaj razem z nami, każda kwota jest ważna!

dotpay_b1_160x83

Od ponad 20 lat klub Rotary International aktywnie walczy z Polio – wirusem zapalenia rogów przednich rdzenia kręgowego, wywołującym wirusową chorobę zakaźną dotykającą głównie dzieci. Działalność charytatywna, chęć niesienia pomocy oraz wiara i niezłomność w działaniu zaowocowały rozpoczęciem globalnej akcji „End Polio Now”. Dzięki ciężkiej pracy Rotarian, przyjaciół, partnerów i wolontariuszy z całego świata, udało się zaszczepić miliony dzieci tym samym ocalając je przed infekcją wirusem polio i zapadnięciem na Chorobę Heinego-Medina.

Dotacje zebrane przez klub Rotary przekazane Światowej Organizacji Zdrowia oraz UNICEF przyczyniły się do wygrania bitwy z tym niebezpiecznym wirusem prowadzonej na kontynencie afrykańskim. Z ogromną ulgą możemy mówić o Afryce wolnej od Polio, ponieważ od sierpnia 2013 roku nie zaobserwowano żadnego nowego zarażenia.

Pomimo niewątpliwego sukcesu walka trwa nadal. Działacze chcą „Zakończyć Polio Teraz”, a przynajmniej jak najszybciej. Równolegle trwają działania mające zwalczyć wirus w Afganistanie i Pakistanie. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale nic tak nie dodaje energii i siły jak widoczne efekty prowadzonych działań!

Przekaż swoją darowiznę na:

Google+